Dlaczego warto

Lepszy START w przyszłość!

Czy warto?

Na to pytanie musisz sobie odpowiedziec sam/a. Jeśli lubisz naukę z książki, testy, zaliczenia to wtedy pewnie nie warto bo tego w Anglii nie spotkasz. Jeśli lubisz wyzwania, jeśli chcesz rozwiązywać praktyczne case studies, jeśli chcesz, aby studia przygotowały Cię do pracy w zawodzie to wtedy jest to coś dla Ciebie.

Zdecydowanie największą korzyścią studiowania w Anglii jest fakt, że po ukończeniu studiów wywozimy nie tylko dyplom, ale również perfekcyjną znajomość języka angielskiego. W obecnych czasach jest to klucz do dalszej kariery. Studia w Anglii są dużo bardziej prestiżowe niż studia w Polsce co daje zdecydowanie lepszy start do zawodowej kariery. Jednak nie łudź się – żaden dyplom nie zapewni Ci pracy. O tym zdecyduje Twoja osobowość, doświadczenie zawodowe, które zdobędziesz w czasie studiów.

Studia w Anglii nauczą Cię otwartości, tolerancji, nauczą Cię pracować w zespole oraz dzięki programowi nauczania nastawionemu na praktykę dużo lepiej przygotują Cię do pracy zawodowej. Jednak to Ty sam musisz sobie znaleźć pracę i nikt tego za Ciebie nie zrobi.

Zamiast nauki na pamięć teorii będziesz uczyć się myśleć, pracować nad projektami związanymi z Twoją branżą. Będziesz studiować w międzynarodowym środowisku co świetnie uczy tolerancji i otwartości na inne kultury.