Kim jestem

mk

Drogi Rodzicu, Siema Przyszły Studencie!

Nazywam się Michał Krawczyk. Skończyłem studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz studia magisterskie na University College Birmingham. Zarówno w Polsce jak i w Wielkiej Brytanii studiowałem Turystykę i Rekreację i dzięki temu przekonałem się na własnej skórze czym dokładnie różnią się studia w Polsce i w Anglii.

Dzisiaj dzielę się swoją wiedzą oraz doświadczeniami. Sam kiedyś byłem na Twoim miejscu i musiałem podjąć decyzję o studiach. Nie jest to łatwe, ale skoro jesteś na tej stronie to znaczy, że chcesz osiągnąć coś więcej, myślisz nad swoją przyszłością, chcesz wybrać dla siebie to co najlepsze.

Wyobraź sobie, że studiujesz w Anglii

Po co jest ta strona?

Ta strona na ma celu pomóc Ci zrozumieć z czym się wiąże studiowanie w Wielkiej Brytanii. Jak wygląda cały proces aplikacyjny, jak wygląda nauka, jakie są różnice ze studiami w Polsce, jak można je sfinansować, jakie będziesz mieć później perspektywy i możliwości,

Decydując się na studia w Anglii będzie potrzebować dowiedzieć się o nich wszystko.

Mam nadzieję, że ta strona będzie dla Ciebie dobrym startem jednak pamiętaj, że jeśli cokolwiek jest niejasne to zawsze możesz do mnie zadzwonić lub napisać.

Jak Ci mogę pomóc?

Wybrać kierunek

Przejść przez proces aplikacyjny

Dam Ci wskazówki jak napisać personal statement (list motywacyjny)

Pomogę z referencjami

Pomagam zrozumieć kwestię pożyczki oraz jak wypełnić aplikację