Przed wyjazdem

Przed wyjazdem?

Na start jeśli nie masz się gdzie zahaczyć to proponuje wynająć hostel albo Bed&Breakfast na parę pierwszych dni. Tuż przed wyjazdem przeglądnij oferty na mieszkanie, poumawiaj się mailowo albo telefonicznie na oglądanie w dniu Twojego przyloty lub dzień po. Po przyjeździe kup sobie kartę SIM pay as you go i potwierdz spotkania. Jeszcze w Polsce wgraj sobie darmowa apkę z GPSem offline, żeby Ci było łatwiej się poruszać po mieście. Jak nie ogarniesz to będziesz mieć neta w komórce dzięki karcie SIM (uważaj tylko na limity). Jak wynajmiesz chatę to czas dopisać do CV Twój adres, wydrukować i poroznosić po mieście/ porozsyłać mailowo (zrób to i to).

Tuż po wynikach Matury będziesz wiedzieć, że jesteś przyjęty/a. Po obowiązkowym świętowaniu trzeba pomyśleć o wyjeździe

Oczywiście – możesz się cieszyć pierwszymi dłuższymi wakacjami w życiu i pojechać do UK dopiero we wrześniu jak się zaczyna enrolment, albo wskoczyć w samolot i pojechać wcześniej na miejsce.

Polecam opcje 2 ponieważ wakacje możecie fajnie wykorzystać, odnaleźć się na miejscu, znaleźć pokój/mieszkanie i zacząć pracować. Pamiętaj, że pracując w UK zarobisz dużo więcej niż w Polsce i sobie zapewnisz dużo lepszy start bo przynajmniej nie trzeba będzie się tyle martwić o pracę i pieniądze.

Od razu zacznij planować, zaprzyjaźnij się z RyanAirem i innymi tanimi liniami bo kupując bilet wcześniej oszczędzisz pieniądze.

Poradzisz sobie! Mnóstwo osób przed Tobą sobie poradziło więc dlaczego z Tobą ma być inaczej?

Będzie dobrze tylko się nie poddawaj i konsekwentnie realizuj cele po które tam pojechałeś/aś!